O nás

Společnost A components s.r.o. zahájila  svoje obchodní aktivity na počátku roku 2013. Přes svoje mládí se společnost opírá o zkušenosti  a kontakty svých zakladatelů (společníků), kteří v  oboru výroby a distribuce průmyslových komponentů  dlouhodobě působili.

 A componets s.r.o. se zabývá  distribucí a zakázkovou výrobou komponentů, určených pro výrobní firmy, nábytkáře, strojírenství, kovovýroby, automobilový průmysl, elektrotechniku, zámečnictví, truhlářství, řemeslníky,  železářství, montážní a servisní firmy. Naším odběratelem  jsou právnické a fyzické osoby podnikající dle Obchodního zákoníku.

Zejména to jsou:

·         Krytky a zátky

·         Hydraulické ochrany

·         Ochrana potrubí a přírub

·         Vysokoteplotní zátky

·         Upevňovací prvky

·         Zámky

·         Doplňky pro elektrikáře

·         Nožičky

·         Kolečka

·         Spojovací prvky

·         Krytky a záslepky trubek a jaklů

·         A jiné

 

Cíl společnosti 

Cílem společnosti A components s.r.o. je budovat dlouhodobý, oboustranně výhodný partnerský vztah, který  zajistí našemu zákazníkovi jistotu kvalitních komponentů pro svoji výrobu, dodávku v dohodnutých lhůtách a v neposlední řadě vysokou  cenovou flexibilitu.           

Jsme připraveni k hledání řešení potřeb našeho  zákazníka.  Máme přímý kontakt na výrobce, kde jsme schopni řešit nestandartní zakázkové výroby, dle specifických potřeb našeho zákazníka.

Naším cílem jsou flexibilní dodávky za přiměřené ceny, ale zejména budování dlouhodobých obchodních vztahů s úspěšnými výrobními firmami ze všech odvětví průmyslu.

Vyzkoušejte i Vy, že společnost A components s.r.o. "svoje cíle myslí vážně“ a přidejte  se tak mezi naše spokojené zákazníky!

 

Radek Nohel

Jednatel  A components s.r.o.                                                           V Brně, 10. března 2013